Správa serverov

Komplexná správa operačných systémov od inštalácie nových serverov až po analýzu už existujúcich riešení s komplexným návrhom riešení a realizovaním pravidelnej údržby operačného systému.

Cenník servisných prác:
Počas pracovnej doby (24/7): 10.00,-€ / 15 minút

Správa a návrh sietí

Správa sietí, sieťovových prvkov, optimalizácia a analýza sieťovej infraštruktúry technikom s platným certifikátom Cisco Certified Internetwork Expert Routing & Switching (CCIE).
Návrh a realizácia sietí technikom s platným certifikátom Cisco Certified Design Professional (CCDP).

Cenník servisných prác:
Počas pracovnej doby (24/7): 10.00,-€ / 15 minút

Monitorovanie infraštruktúry

So službou monitorovanie servera budete vždy včasne informovaný o každej anomálií, ktorá sa vyskytne na Vašom serveri. Monitorovanie serverov je vykonávané prostredníctvom Zabbix servera, ktorý je umiestnený v oddelenom dátovom centre. Na každom serveri sú vyhodnocované desiatky parametrov, ktoré sú porovnávané s predošlými hodnotami a následne ste prostredníctvom e-mailu informovaný o vznikutej anomálii. Služba zahŕňa neobmedzený počet notifikácií.

Cena za mesiac: 5.00,-€

Serverhousing

Serverhousing je určený klientom, ktorí potrebujú umiestniť vlastné zariadenie v dátovom centre a pripojit ho k internetu. Vaše zariadenie bude umiestnené v dátovom centre ktoré spĺňa štandart Tier III. K svojmu zariadeniu máte 24/7 prístup a non-stop dohľad operačného strediska. Zariadenia sú umiestňované v uzamykateľných rackoch, do ktorých má prístup iba klient. Vstup do dátoveho centra je na biometrický údaj (odtlačok prsta). Dátove centrum je nepretržite monitorované kamerovým systémom. Chrbticová siete s kapacitou 20Gbps je postavená na switchoch Cisco Nexus. V dátovom centre máte možnosť pripojenia svojho zariadenia k viacerým nezávislym switchom.
Viac info

Domény a webhosting

Radi Vám poskytneme aj registráciu a správu domén a taktiež webhosting - Váš web tým získa spoľahlivý priestor s garantovanou dostupnosťou 99.7%. Všetko si jednoducho konfigurujete cez Admin zónu, do ktorej od nás získate prístup.
Viac info

Neprehliadnite
Napíšte nám

Zaujalo Vás niečo z našej ponuky, alebo by ste sa nás radi niečo opýtali?
 

Kontaktujte nás