logo-autobazar

Autobazár.eu - www.autobazar.eu

Najväčšia ponuka áut nielen na Slovensku! Viac ako 1 000 000 inzerátov.


logo-topreality

TopReality.sk - www.topreality.sk

Server TopReality.SK je internetový realitný portál patriaci návštevnosťou medzi top najnavštevovanejšie servery v oblasti realít. Aby ste mohli využívať služby serveru, je nutné sa zaregistrovať. Súkromnou osobou sa myslí súkromná osoba (teda nie firma), ktorá inzeruje výlučne vlastnú nehnuteľnosť prostredníctvom nášho portálu. Súkromná inzercia je spoplatnená.


logo-radioservices

Radio Services - www.radioservices.sk

Projekt Radio Services umožňuje nákup štyroch unikátnych rozhlasových staníc. Spoločnosť Radio Services a.s. Vám prináša model efektívneho nákupu rozhlasového priestoru a webových stránok našich rozhlasových staníc. Týždenne zasiahne viac ako 1.600.000 poslucháčov!


logo-pricemania

Pricemánia.sk - www.pricemania.sk

Pricemania pre vás denne porovnáva ceny a kvalitu internetových obchodov. Povedali sme si, že by bolo fajn mať na jednom miesto informácie o cenách internetových predajcov a zároveň ich kvalite, aby sme sa vedeli lepšie rozhodovať pri nákupe cez internet. Od roku 2007 tak postupne dopĺňame databázu a pridávame nové užitočné služby, ktoré vám uľahčia vaše on-line nákupy. Aktuálne porovnávame 500 000 produktov z ponuky 4 000 e-shopov, medzi nimi najväčšie slovenské e-shopy, ako sú Hej.sk, Alza.sk, Mall.sk, Shark.sk, TPD.sk, Martinus.sk, Parfums.sk a stovky ďalších.


logo-vermont

VERMONT Holding a.s. - www.vermont.eu

Spoločnosť VERMONT Holding a.s., so sídlom v Prahe, zastupuje prestížne odevné značky GANT, La Martina, a Peak Performance na území Českej republiky, Slovenska a Maďarska.


logo-sage

Amenit s.r.o. - www.amenit.cz

Firma Amenit s.r.o. (*1998) se zabývá vývojem zakázkového software (primárně na platformách Microsoft), dodávkou bezpečnostních a antivirových produktů a správou sítí s využitím dlouholetých zkušeností.


logo-stm

STM Power - www.stmpower.eu

Spoločnosť STM POWER a. s. bola založená v roku 2001. Základný zámer vychádzal z pôvodného záujmu zakladateľov vytvoriť spoločnosť, ktorej činnosť bude orientovaná na poskytovanie služieb v oblasti hydrotechniky. Tento záujem určil hlavné ciele a rozsah prvotného podnikateľského zámeru založeného na modernizácii, rekonštrukcii, oprave a výrobe strojných zariadení pre vodné elektrárne a vodné diela (stavby). Znalosť prostredia a prenesené dlhoročné odborné skúsenosti boli predpokladom rýchleho rozvoja spoločnosti.


logo-regex

Regex IT riešenia na mieru - www.regex.sk

Sme mladá spoločnosť, ktorej tím tvoria mladí ľudia. Spoločnosť vznikla v roku 2013 ako výsledok niekoľkoročného zbierania skúseností každého člena nášho tímu. Zameriavame sa na IT riešenia na mieru v B2B sektore, ktoré majú za cieľ firmám šetriť čas, peniaze a zároveň zvyšovať efektivitu ich práce a obrat rôznymi podpornými prostriedkami. Aktívne spolupracujeme s viacerými slovenskými firmami z oblasti IT, ale aj mimo nej.


logo-babybazar

Babybazár.sk - www.babybazar.sk

Sme internetový detský bazár pôsobiaci na trhu od roku 2007. Naša web inzercia je jedna z najnavštevovanejších a je považovaná za najlepší detský bazár. Online inzercia je najrýchlejší spôsob ako predať alebo kúpiť tovar. Inzerát zadarmo? Nie je problém - na BabyBazar.sk môžete pridať až 150 inzerátov zdarma. Naša unikátna internetová inzercia je zameraná pre ženy, mamičky, ale na svoje si prídu aj muži, nakoľko na BabyBazar.sk je aj pánska móda.

Napíšte nám

Zaujalo Vás niečo z našej ponuky, alebo by ste sa nás radi niečo opýtali?
 

Kontaktujte nás